top image

עורך דין לענייני משפחה בחיפה

יש מצבים שבהם רק עורך דין לענייני משפחה בחיפה יוכל ללוות אתכם ולעזור לכם להיחלץ מהם. זה יכול להיות מאבק קשה על משמורת על ילדים וזה יכול להיות סכסוך משפחתי סבוך שהגיע למרבה הצער לבית המשפט. איש המקצוע החשוב ביותר ברגעים כאלה מלווה אתכם כל הדרך להשגת התוצאה הטובה ביותר מבחינתכם ומתווה אתכם את הדרך לשם. אם אתם מוצאים עורך דין שאת סומכים עליו בעניינים כאלה מבחינה מקצועית הוא יכול לייעץ לכם בעניינים נוספים  שעלולים להתגלות במהלך החיים.

עורך דין לענייני משפחה בחיפה מייצג אתכם במקרים רבים

 • פירוק המשפחה וגירושין מוכרים כמצב שבו לרוב מתלווה אליו עורך הדין שלכם, מול עור הדין של הצד השני. אולם יש מצבים שאפשר להימנע מלהגיע אליהם אם יושבים לגישור כדי להגיע להסכם גירושין בהסכמה הדדית. במקרים כאלה עורך הדין המשותף מנסח הסכם ששומר על זכויות שניכם ומתווה את הדרך לבית המשפט לענייני משפחה כדי לקבל ולאשר אותו ולהעביר אותו למתן גט בבית הדין הרבני. שם אתם יכולים לסיים בזמן סביר את ההליך בהובלת עורך דין נחוש ואמפתי שינהל אותו.
 • קורה שבגלל מצב זמני אתם עלולים לא להיות כשירים לקבלת החלטות בנושאים מסוימים כמו כספים ובריאות ואתם רוצים למסור את ההחלטה ואת ניהול החיים שלכם למישהו אחר. זה בדרך כלל קרוב משפחה או כל מיופה כוח אחר שאתם בוחרים בו על פי הליך חוקי ומותר שקרא ייפוי כוח מתמשך. לפי זה אתם יכולים להפקיד את ענייניכם בידיו ובסופו של דבר להחזיר את השליטה לידיכם לאחר מצב זה. זה נפוץ בעיקר במצבים רפואיים זמנים שבהם אתם מבטיחים בעזרת עורך הדין שלכם שיש מי שמטפל בכם בצורה הטובה ביותר.
 • סכסוכי משמורת על הילדים אינם דבר נעים והם יכולים להתעורר גם לאחר הגירושין ולאחר שהשתנו דברים בחייכם. במקרים כאלה צריך מישהו שישמור על האינטרסים שלכם אבל לחשוב גם על טובת הילדים ולנהל את ההליכים האלה ברגישות המתבקשת אבל גם בענייניות שמבטיחה לכם את הזכויות שביקשתם במקרה הצורך.

 

עורך דין לענייני משפחה בחיפה מלווה אתכם כל החיים

זה לא פשוט להזדקק להתערבות משפטית במשפחה אבל כשזה קורה היתרון של עורך דין כזה הוא שהוא מכיר אתכם שנים ועומד לצדכם תמיד. במקרים כאלה אתם יכולים לסמוך על מי שהוכיח את עצמו ויודע מה נחוץ לכם וגם פועל רבות כדי להבטיח לכם זאת. עורך דין כזה הוא כמו חבר משפחה נוסף ולכן המקצועיות שלו מתווספת גם לאכפתיות שבה הוא מנהל את העניינים שלכם. ההיכרות עם לשון  החוק על כל דקויותיו מבטיחה לכם את הטיפול המקצועי הטוב ביותר והקשרים הענפים עם כל הגופים ובעלי התפקידים בתחום דיני המשפחה עוזרת לו להניע את ההליכים כפי שאתם רוצים יקרו, להישגים שקיוויתם להם.

 

עורך דין לענייני משפחה בחיפה

 

עורך דין משפחה בחיפה

המקרים הרבים שבהם נזקקים לשירותי עורך דין משפחה בחיפה יפתיעו אפילו את מי שחשב שזה לא רלוונטי לו משום שהוא לא מתחתן או מתגרש. אין אדם שאין לו צורך בייעוץ מדי פעם בנושאים שונים כמו עריכת צוואה או שהוא עלול להגיע למצב שבו הוא נזקק להתערבות למקרה של ייפוי כוח, או מינוי אפוטרופוס וכיוצא בזה. הנושאים האלה הם חלק מעיסוקו של עורך דין כזה ואפשר להיעזר בו כדי להסדיר אותם בצורה חוקית וקבילה בבית המשפט, בשעת הצורך.

איך תוכלו להיעזר בשירותי עורך דין משפחה בחיפה?

 • נישואין וגירושין הם הנושאים הראשונים שחושבים עליהם כאשר מדברים על תחום דיני המשפחה, וזה כולל ניהול תיק גירושין לפי מה שנהוג לחשוב. אלא שהפעילות של עורך דין כזה מתחילה עוד ברגע שחושבים על נישואין ולכן יש צורך בהכנת הסכם ממון, ויש צורך בניסוח הסכם גירושין במקרה שזה נכשל. תמיד רצוי להגיע להסכם הדדי כדי למנוע משפט ואם עורך הדין שלכם הוא בעל גישה מגשרת ועניינית רוב הסיכויים שתוכלו לחסוך משפט ארוך, יקר וכאוב.
 • הסכם חיים משותפים מיועד למי שרוצה להינשא או רק לנהל משק בית משותף, או אפילו באמצע החיים המשותפים או הנישואים כדי להסדיר עניינים שונים כמו ממון ורכוש, גידול ילדים ועוד. ההסכם הזה מומלץ כדי למנוע מכם את המריבות והעימותים על כך, וכשזה מוסכם מראש זה גם הרבה פחות מסובך לפרק את הזוגיות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דווקא הסכם מונע מתחים ואינו מוסיף מטען רגשי שלילי.
 • ענייני משמורת ומזונות נידונים גם לא בזמן גירושין וכשיש משפחות מורכבות כל כך בימינו זה אפילו הכרחי כדי הבטיח את הזכויות של כולם. קורה לא פעם שאנחנו מגיעים למצב של ניגוד אינטרסים במשפחות פרק ב’ וג’ ולכן עורך הדין יכול לעשות סדר בנושא זה מבחינת הסכם ממון וחיים משותפים וגם לייעץ לכם לנסח צוואה שיכולה להסדיר את כל ענייני העיזבון שלכם להבא.
 • אפוטרופסות וייפויי כוח מתמשכים הם נושאים רלוונטיים לימינו מאוד, משום שככל שעולה תוחלת החיים אנחנו עדים לבעיות קוגניטיביות שמחייבות ניהול וקבלת החלטות במקום קרובי משפחה. חובה להבין לפחות במה מדובר כאשר יש הידרדרות במצב בן משפחה מבוגר כדי שיקל עליכם לעזור לו במקרה הצורך.

 

עורך דין משפחה בחיפה עוזר לכם להיערך לכל מצב

שירותים אמינים ומכבדים שמטפלים בענייני משחה נחוצים בכל שלב בחיים ומשרד זה שם לו למטרה לעזור לכם בכך. באירועים חיוביים כמו הכנת הסכם חיים משותפים או במקרים של גירושין וחלוקת רכוש וקביעת נושאים אחרים, עורך דין שמטפל בעניינים אלה חייב להיות דיסקרטי, אמפתי ואמין אבל בה בעת לנהל את התיק שלכם בדרך ששומרת על האינטרסים שלכם במלואם וזה בדיוק מה שתוכלו למצוא כאן.

עורך דין משפחה בחיפה - משרד עורכי דין עבליני אליה

 

עו”ד לענייני משפחה בחיפה

רבים פונים לעזרת עו”ד לענייני משפחה בחיפה בנושא גירושין אבל לא יודעים שאפשר להיעזר בו במקרים רבים אחרים שיכולים להסדיר נושאים חיוניים אחרים. בדר כלל לא נהוג לראות במשפחה את הזירה לסכסוכים משטיים אבל אנחנו יודעים שזה קיים ואם כבר הידרדרנו למצב כזה, עדיף לפעמים לפתור זאת בעזרת עורך דין שמטפל בנושא בדיסקרטיות ובאמינות. חשוב מאוד להבין את כל הזכויות שלכם כדי לא להגיע למצב שבו אינכם מבינים כיצד הפסדתם כסף ורכוש או מדוע הזכויות שלכם לא נשמרו, ובזה עוזר לכם עורך הדין.

עו”ד לענייני משפחה בחיפה מטפל בכמה עניינים

 • ענייני המשפחה אינם כוללים רק טקסים כי אם גם הרגעים הקשים של החיים, שבהם נאלצתם לטפל בבן משפחה חולה או לא כשיר לקבל החלטות. מכיוון שהמדינה חייבת לדאוג לכל אדם, היא מאפשרת לכם לפני שהיא נוטלת אפוטרופסות על מישהו את הזכות לקבל ממנו ייפוי כוח מתמשך כדי שתוכלו לדאוג לו במקרה שיאבד יכולת לטפל בעצמו ולקבל החלטות. רק עורך דין יכול לנהל תהליך כזה ומומלץ להתייעץ במקרים של מחלה או מחלת זיקנה שמערפלת את השיפוט.
 • הסכסוכים הקשים ביותר בגירושין יכולים היו להיפתר אם היו פונים לגישור והיו מוצאים עורכי דין שפחות מעוניינים במלחמות מיותרות. היתרון בעור דין שמטפל בעניינים שלכם בצורה יעילה ומהירה היא לא רק המחיר הנוח יותר שאינו גורר הוצאות מיותרות, כי אם גם סיום הפרק הזה בחייכם והשתקמות מהירה יותר כדי להמשיך הלאה.
 • משמורת על הילדים היא תמיד נושא מאוד שנוי במחלוקת כאשר אין הסכמה ולפני שאתם מוותרים על הזכות שלכם עם הילדים נסו לקבל ייעוץ מעורך דין שיכול לתת לכם תקווה. בתי המשפט היום הולכים לקראת שני ההורים ולכן יש יותר סיכוי להגיע להסדר מניח את הדעת במקום לריב ולהילחם בניגוד לטובת הילדים באמת.
 • הרבה מהסכסוכים של זוגות היו יכולים להימנע אילו היו חותמים על הסכם ממון וחיים משותפים שמסדירים את הכל מראש. זה לא נוגד את הרומנטיקה אלא להפך, מסדיר אותה ומסיר דאגה מלבכם. זה בדיוק המהלך הנכון לעשות לפני שנכנסים לחופה ולפני שמנהלים משק בית משותף – הסדרת כל ענייני הרכוש והכספים מראש.

ייעוץ וליווי מסור של עו”ד לענייני משפחה בחיפה

כשאתם בוחרים את עורך הדין שמייצג אתכם אתם בודקים לא רק המלצות אלא גם את הידע והניסיון והכי חשוב – הגישה המקצועית שלו לפתרון מצבים אלה בחייכם. בשביל זה רצוי לבדוק גם את התקשורת והכימיה ביניכם. כשיש תקשורת טובה כל היתרונות המקצועיים הם רק בונוס לכך שיש מישהו שמבין אתכם סוף סוף ונלחם בשבילכם גם במלחמות לכאורה בודות מראש. כך אתם יכולים להבטיח את הזכויות והאינטרסים שלכם ולוודא שההסכמים שתגיעו אליהם הם בדיוק מה שרציתם לקבל בהליכים אלה.

עוד לענייני משפחה בחיפה

 

עורך דין דיני משפחה בחיפה

גם אנשים שאינם רוצים להתגרש עלולים להזדקק לשירותי עורך דין דיני משפחה בחיפה ביום מן הימים. זה יכול להיות בגלל נושא פשוט וטריוויאלי כמו עריכת צוואה או טיפול במצב משברי אחר, אבל בסופו של דבר זהו משרד שיכול להיות מעורב בחיים שלנו הרבה יותר מאשר אנחנו נוטים לחשוב. בגלל זה חשוב למצוא משרד שמלווה אתכם בצורה מקצועית ואמינה ויש לכם קשר טוב אתו ועם מי שמטפל בכם. זה חשוב למצוא עורך דין שיש לכם כימיה אתו בדיוק בגלל כל הנושאים הרגישים שעליכם לפתור בעזרתו, וזה חשוב לקבלת התוצאה הרצויה.

כיצד עורך דין דיני משפחה בחיפה עוזר לכם?

 • אם החלטתם באמצע החיים שדברים השתנו והתחתנתם בלי הסכם ממון וכעת אתם רוצים לעשות בזה סדר, זה בדיוק מה שעושה משרד עורכי דין כזה. אתם יכולים לערוך הסכם חיים משותפים בתחילת הדרך ואם התחתנתם לפני שנים רבות ואתם רוצים לערוך אותו כעת כי אז זה לא היה מקובל, זה בדיוק הזמן לעשות זאת. בהסכם מעריכים את הנכסים המשותפים שלכם ואת הזכויות ועורכים הסכם שמכבד זאת בכל מקרה.
 • עריכת צוואה היא הכרח שכולם מבינים היום שאי אפשר להתחמק מזה אם רוצים לוודא שמי שרציתם אכן יירש אתכם. כדי למנוע סכסוכים משפטיים במידת האפשר בין היורשים שלכם, וגם כדי לוודא שהם יודעים שחשבתם עליהם, לכל אלה נועדה צוואה מסודרת שהקדשתם לה מחשבה. רצוי מאוד להכין את הרשימה שלכם מראש, לבוא לעורך הדין ולעבור אתו על כל הסעיפים. הוא ייעץ לכם בדיוק מה יהיה קביל וכיצד לנהל את העניינים שלכם וינסח לכם צוואה שתוכלו להפקיד אצל רשם הצוואות כדי שיורשיכם יקבלו צו ירושה לפיה במדויק.
 • קורה שגרושים רוצים לשנות הסכמים או כשקורים מצבים שמשנים את ההסכם שנחתם בזמן הגירושין ואתם רוצים לעדכן אותו בשלב כלשהו. אפשר לנהל את ההליכים האלה מחדש ובלבד שיש לכם עורך דין ששומר על האינטרסים שלכם ומנהל אותו לטובתכם. בשביל זה בדיוק גם צריך למצוא עורך דין באותה גישה כמו שלכם.
 • גישור לפני גירושין הוא שלב חשוב מאוד שיכול למנוע ולחסוך לכם מלחמות מיותרות. בשביל זה כדאי לנסח הסכם גירושין בהסכמה בעזרת עורך דין כדי שתוכלו להגיע אתו למעמד הגט במהירות וללא משקעים מיותרים.

 

עורך דין דיני משפחה בחיפה לשירותכם תמיד

כשאתם בוחרים משרד עורכי דין שמייצג אתכם בנושאים משפטיים שקשורים למשפחה שלכם, אתם בוחרים למעשה איש מקצוע שמלווה אתכם כל החיים. הוא אתכם בכל מצבי החיים החיוביים והשליליים, והוא עוזר לכם לשמור על הזכויות שלכם ולייצג אתכם בכל מיני הליכים שבהם מעורבת המשפחה שלכם. רצוי במקרים כאלה למצוא מישהו מקצועי שיש לו ניסיון רב וידע שרלוונטי למקרים שלכם, וגם יש לו גישה ויכולות תקשורתיות כדי שתוכלו לעבור אתו את כל ההליכים.

עורך דין דיני משפחה בחיפה - עו"ד עבליני אליה

 

עו”ד משפחה בחיפה

כשאנחנו נזקקים לשירותי עו”ד משפחה בחיפה אנחנו יכולים לטפל בעניינים רבים שדורשים את הטיפול הרגיש ביותר. מדובר בדרך כלל בנושאים כמו נישואין וגירושין, טיפול במשמורת על הילדים וכספים ורכוש, שיכולים היו להיות פשוטים למדי אילולא היו מעורבים בהם כל כך הרבה מטענים רגשיים. לכן, כשפונים למצוא עורך דין שמתמחה בזה מומלץ גם לברר אתו על הגישה שלו לטיפול בנושאים כאלה והאם זה מרגיש לכם נוח לדבר אתו על כך, מלבד המקצועיות הברורה הנדרשת.

שירותים נפוצים של עו”ד משפחה בחיפה

 • בשנים האחרונות זה כבר ידוע שללא צוואה קשה מאוד להבטיח שמי שבאמת צריך לקבל את העיזבון שלכם יקבל אותו. זה קורה הן משום שאנשים אינם בקיאים בחוק הירושה בישראל והן משום שסכסוכים משפחתיים רבים מדי מסתיימים בבית המשפט ולכן אתם עלולים להוריש דווקא למי שלא רציתם. לכן, צוואה מנומקת וערוכה היטב תקבל את אישור בית המשפט, והיורשים שלכם יקבלו צו ירושה שיתגבר על כל ההתנגדויות הלא מבוססות, אם תערכו צוואה כחוק.
 • חיים משותפים נכונים ובריאים מתחילים דווקא בהסכם חיים משותפים שעושה סדר בכל מה שחשוב לדעת. זה כולל לא רק נכסים ורכוש וזכויות הורשה אם אתם בפרק ב’ של חייכם, כי אם גם גידול הילדים, מגורים במקומות מסוימים וגם אורח חיים ונושאים אחרים שתרצו להכניס להסכם. חשוב מאוד שההסכם יקבל אישור של בית המשפט כדי שיהיה לו תוקף חוקי ואז, אם חלילה משתבש משהו הכל כבר חתום מראש ואין צורך לריב. למען האמת, זה בדיוק ההסכם שצופה את המשך החיים המשותפים שלכם ולכן נותן לכם אופק לכוון אליו באהבה.
 • סכסוכי ירושה קורים גם כשמכינים צוואה ולכן, גם אם בכל זאת יש התנגדויות יש לעמים מי שמגיש התנגדות שיש להדוף אותה בבית המשפט.
 • הבאת ילד לעולם בהליך פונדקאות דורש אימוץ ילדים כחוק. אימוץ או פונדקאות הם צעד נהדר שיש לעשות אותו בצורה נכונה וחוקית, ולוודא שאתם עוברים את התהליך לפי חוקי המדינה שבה אתם חיים וממנה מאמצים. זה נכון במיוחד כאשר מאמצים מחו”ל וכאשר עוברים הליכי פונדקאות.
 • אפוטרופסות היא מצב שקורה לא פעם חיים כאשר צריך להעביר את הסמכויות למישהו אחר בגלל מצב זמני או קבוע. את זה עושים בעזרת ייפוי כוח מתמשך שחייב לקבל אישור של בית המשפט כדי שתוכלו לייצג את מי שאתם צריכים.

עוד משפחה בחיפה - עבליני אליה

עו”ד משפחה בחיפה דואג לכל מה שאתם צריכים

לא תמיד נעים להגיע למצב שצריך לפתור בעיות משפחתיות בעזרת עורך דין, ולכן חשוב למצוא את האדם הנכון שיש לכם קשר טוב אתו והוא מבין אתכם. היתרון של המשרד הוא המקצועיות והניסיון הרב שעומדים לרשותכם בייצוג וביעוץ מקצועי. אתם לא נשארים לבד בשום שלב ותמיד יש לכם למי לפנות כדי לקבל עזרה במקרה הצורך.

שתפו עם חברים
לייעוץ ומידע | מלאו פרטים וחזור אליכם
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.