top image

עורך דין תעבורה בחיפה

צעירים שמקבלים רישיון ומתחילים לנהוג עדיין לא מבינים איך עורך דין תעבורה בחיפה יכול למנוע מהם הסתבכויות בעתיד אם יפנו אליו כבר עם ביצוע העבירה הראשונה. במקרים רבים מדי הזלזול בעבירות תנועה גורם לאנשים לצבור נקודות ואף להגיע למצב של פסילת רישיון ארוכה כבר בהתחלה. במקרים חמורים אף יותר הם מגיעים למצב של הרשעה אם ניהלו לבדם את התיק והוגש נגדם כתב אישום ואז פעמים רבות זה מאוחר מדי להציל אותם.

עורך דין תעבורה בחיפה והשירותים שהוא נותן לנהגים צעירים

 • המקרים שבה נתפסתם על עבירות שבגינן קיבלתם דוחות הביתה אתם יכולים לפנות אליו ולבקש לנסות לשחר אתכם מכך. אם יש לכם דרך להוכיח שזה לא אתם שביצעתם את העבירה או שהמכשירים שתפסו אתכם לא היו תקינים או מכוילים, עו”ד כזה יוכל להציל אתכם בקלות ולחסוך מכם קנסות וצבירת נקודות.
 • במקרים שבהם נתפסתם במחסומים בגלל חשד לנהיגה בשכרות או תחת סמים אתם עלולים להיפסל מידית וייקחו לכם את הרישיון. במקרים כאלה אסור להסס וחובה להתקשר לעורך הדין כדי לקבל ייעוץ וגם ייצוג מידי. הוא יטפל בתיק במהירות האפשרית ובכך יעזור לכם לפעמים לא להחמיר את המצב בעצמכם בגלל אי ידיעת הזכויות שלכם ובגלל התנהגות שעלולה להפליל אתכם. בשיחת הטלפון תוכלו לקבל ייעוץ מה לומר ואיך להתנהל בדיוק במקרה כזה.
 • עבירות שנושאות אתן רישום פלילי לאחר הרשעה עלולות להכתים את התיק שלכם ולהשפיע עליכם לאורך שנים רבות. במקרים כאלה, אם זה נעשה לפני הצבא יש לכם בעיית גיוס ועוד ליחידות מובחרות, אם זאת הייתה התכנית שלכם. יש לכם בעיה לקבל ויזה למדינות מסוימות שדורשות תעודת יושר, ויש לכם בעיה להתקבל לעבודה בחברות ובארגונים ממשלתיים או גדולים שלא יכולים לקבל אתכם עם הרשעה, מטבע הדברים. כך שעליכם להבין שאתם חייבים לעשות הכל כדי להימנע מכך ולכן יש לפנות לעו”ד כדי לקבל ייצוג משפטי כבר בהתחלה. מקסימום, זאת עבירה קלה שתוכלו לצאת ממנה בזול. במקרה הגרוע, זה לגמרי עניין של עתיד מוכתם שעליכם לטפל בו.
 • אם נקראתם לחקירה או זומנתם למשטרה עליכם להתייעץ עם עורך דין כדי להבין מה תוכלו לומר ומה עליכם לדרוש כדי לשמור על הזכויות שלכם. בלי תדרוך מפורט לא כדאי ללכת ולהפליל את עצמכם בקלות.

 

שירות מקצועי של עורך דין תעבורה בחיפה

ככל שעורך הדין שלכם מנוסה יותר ומכיר יותר את התחום כך אתם מרוויחים מכך שהוא יודע בדיוק כיצד לחלץ אתכם מכתב אישום. גם במקרים קלים יותר שבהם יש לכם אישומים ש”רק” צוברים נקודות הוא יוכל לעזור לכם לבטל לפעמים וגם להתנהל נכון יותר. ייצוג מקצועי נאות בבית המשפט לענייני תעבורה הוא השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל ובכך גם לעזור לעצמכם לא לשאת בהשלכות חמורות.

עורך דין תעבורה בחיפה - עבליני אליה

עורך דין תעבורה בצפון

לא רבים יודעים כי שירותי עורך דין תעבורה בצפון נחוצים הרבה יותר מאשר רק לטיפול במקרים של עבירות חמורות. העבירות הקלות יכולות להצטבר עם הזמן ולכן יש חשיבות מאוד גדולה להתחיל בייעוץ ובטיפול בתיק שלכם ובצבירת נקודות מיד. אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם צוברים נקודות ומוצאים את עצמכם בשלילה או בקורס נהיגה מונעת ולא מנטרלים את זה מיד, ולכן הפנייה אליו חייבת להיות לפחות לייעוץ ראשוני.

 

כיצד עוזר לכם עורך דין תעבורה בצפון?

 • מלבד הייעוץ שמבהיר לכם מה מצבכם ומה עליכם לצפות לו כעת אפילו אחרי הדוח הראשון, הוא יכול לפרוס בפניכם אפשרויות ואף לנסות לפסול דוחות תנועה. מכיוון שחלק מהעבירות בתחום התעבורה הוא פלילי, יש חשיבות מאוד גדולה להוכחת הכדאיות ואם זה אפשרי לפסול אותן בגלל אי תקינות של המכשירים זה עדיף. יש דרכים רבות לפסול ראיות במיוחד אם ברור לכם שלא אתם הייתם ברכב שצולם או בגלל סיבות אחרות כמו אי תקינות של הינשוף, ודברים כאלה. את כל זה עדיף לתת לעו”ד מיומן בתחום זה לעשות לכם את העבודה כדי לבנות תיק מוצק וכדי שתנצחו גם בבית המשפט.
 • בניגוד למה שנהוג לחשוב, יש לכך השלכות על העתיד שלכם משום שעבירות בתחום זה נושאות רישום פלילי, במיוחד אם הורשעתם בבית המשפט. זה ממש קריטי לקבל ייצוג של עו”ד מהרגע הראשון ולהגיע מוכן לבית המשפט במקרה של כתב אישום.
 • ככל שמתעכבים בטיפול בדוחות וקנסות ובשר העבירות שנזקפות לחובתכם, כך קשה יותר לפטור אתכם מעונש ומסנקציות חמורות של בית המשפט. חשוב לדעת שעבירות תנועה נחשבות לחמורות במיוחד בעיני החוק משום שמדובר בנזק לחיי אדם ולרכוש וזה לגמרי לא שולי בעיני בית המשפט. כך שרק אם תתייחסו לזה ברצינות יש לכם סיכוי לקבל הבנה מבית המשפט בעבירות הראשונות שלכם.
 • נהיגה תחת השפעת חומרים אסורים ועוד עבירות חמורות שנחשבות בעיניכם פשוטות הן עילה לפסילה רישיון מנהלית מידית. אם לא תדעו איך לנהוג בזה מיד כשזה קורה ולפנות לייצוג משפטי, זה עלול להתארך, להפוך לפסילה לאחר הרשעה ולרישום פלילי שמכתים את החיים שלכם לטווח הרחוק. זה ימנע מכם כניסה למדינות מסוימות ואפילו קבלת עבודה בגופים מסוימים.

 

עורך דין תעבורה בצפון נלחם למענכם בבית המשפט

עבירות תנועה אינן עבירות קלות כלל והן עלולות להסתיים אפילו  בקנס גבוה, בעונש מאסר וגם בשלילת רישיון לתקופה ארוכה. היתרון של עו”ד בתחום זה הוא הקשרים שטווה במהלך העבודה שלו עם גורמים שונים ברשויות, שעשויים לסייע לו להניע את ההליכים לטובתכם. במקרים רבים הוא יוכל למנוע הגשת כתב אישום והסדר אחר שיקל עמכם ולא יפגע בעתידכם ובשגרת חייכם. זה תמיד עדיף להתנהל עם ייצוג מקצועי משפטי מאשר לנהל את התיק שלכם לבד ולהגיע למצב של הרשעה.

עורך דין תעבורה בצפון - עו"ד עבליני אליה

עו”ד תעבורה בחיפה

כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בכל בעיה של הסתבכות עם החוק, עו”ד תעבורה בחיפה יכול לחלץ אתכם או לפחות להקל על הסנקציות שיוטלו עליכם. קורה לא פעם שאנשים שלא מבינים את חומרת ההסתבכות בעבירות תנועה נוטים להקל בהן, לצבור אותן ואף לא להגיב בצורה נאותה כאשר הם נדרשים לענות לבית המשפט או להגיע למשטרה. בדיוק לשם כך נועדו עורכי דין בתחום זה, שעושים רבות כדי לעזור ללקוחות שלהם ככל האפשר.

למה חשוב לקבל ייצוג של עו”ד תעבורה בחיפה?

 • במקרה שנעצרתם על ידי המשטרה והגעתם למצב שעומדים לשלול לכם אפילו את הרישיון ממש במקום בפסילה מנהלית, זה ברור שאינכם יכולים לחכות רגע ועליכם להגיע לעו”ד שייצג אתכם כיאות הסיבה היא שכל מה שתעשו מרגע זה ישמש נגדכם ואתם עלולים להיפסל גם בבית המשפט כאשר לא תצליחו להחזיר לעצמכם את הרישיון לפני כן.
 • סבך החוקים והסעיפים של עבירות תנועה גדול מאוד ורק עו”ד מנוסה יכול לבדוק את התיק שלכם, את מצבכם ואת העבירות שעומדות לחובתכם ולנסות להציל אתכם מהחמרה נוספת בענישה נגדכם. זה נראה אולי פשוט אבל פקודת התעבורה מורכבת מאוד וכרוכה בחישובים שונים של חומרת העבירה והזמן שעובר גם כדי לחשב נקודות וגם כדי לקבוע את רף הענישה.
 • עבירות תנועה נחשבות לחמורות ביותר, במיוחד אם מדובר בעבירה שנראית פשוטה כמו אי ציות לתמרור עצור או מעבר באור אדום. מבחינת בית המשפט, ההשלכות של עבירות כאלה הן נטילת חיי אדם בפוטנציה ופגיעה ברכוש. על כל אלה מחכה הרשעה בטוחה והעונש שיכול להגיע לקנסות ולפסילת רישיון. במקרים של תאונות דרכים גם עונש מאסר עלול להיגזר עליכם. זה מאוד לא נעים וזה יכול להיות קצר וקל יותר אם ייצג אתכם עורך דין מנוסה ומקצועי שיכול להגיע להסדרים אחרים עם המשטרה ועם הפרקליטות.
 • השלכות של הרשעה פלילית כוללות רישום פלילי שהוא גרוע במיוחד למי שיש לו תפקיד שבו הוא לא יכול להרשות לעצמו מצב כזה. זה נכון במיוחד לחיילים שנוטים להסתבך רבות בעבירות תנועה בגלל זלזול ופזיזות. אל תנסו לטפל בזה ללא ייצוג משפטי נאות.

 

משרד עו”ד תעבורה בחיפה מייצג אתכם בכל מקום

בין אם אתם רק בשלב החקירה והזימון למשטרה ובין אם אתם כבר בשלב ההעמדה לדין בבית המשפט, אתם זקוקים לייצוג אמין ומקצועי של עו”ד מתחום התעבורה שיודע מה הוא עושה ומנוסה בתיקים כאלה. יש כל כך הרבה יתרונות לייצוג לקוחות בתחום התעבורה שזה פשוט עדיף מאשר לנסות לפתור את הבעיה שלכם

לבד. במקרים רבים שבהם הלקוחות מגיעים לעורכי הדין בתחום הם מבינים שה היה לטובתם לקבל את הייצוג שחסך להם לא רק כסף ועונשים כמו פסילה, אלא גם רישום פלילי מביך ובעייתי לכל אחד.

עו"ד תעבורה בחיפה

 

עורך דין לענייני תעבורה בחיפה

בכל מקרה שבו אתם מסתבכים בעבירות תנועה, עורך דין לענייני תעבורה בחיפה הוא האיש היחיד שרצוי לפנות אליו כדי לקבל את העזרה המקצועית שמתאימה לכם. יותר מדי אנשים מנסים לעזור לעצמם במחשבה שעבירות תנועה אינן חמורות ושום דבר לא יקרה כאשר מנסים לפעול לבד. האפשרות לייצג את עצמכם גם בברירת משפט קיימת, אולם רבים מגלים שהם מקבלים ענישה והרשעה וזה הופך לא פעם לרישום פלילי. הרישום הפלילי לבדו הוא סיבה מספיק טובה לא להגיע למצב כזה לבד אלא לקבל ייצוג משפטי.

כיצד עורך דין לענייני תעבורה בחיפה עוזר לכם?

 • לא פעם מגיעים למשרדו של עורך הדין כשנערמים על שולחנכם דוחות רבים, קנסות והתראות ואפילו זימון לחקירה או כתב אישום. אלה המקרים שבהם הגעתם לעורך הדין מעט באיחור אולם מוטב מאוחר מאשר לעולם לא משום שמעתה אתם בידיים טובות. הוא יעשה את הסדר הנחוץ בכל הניירת, יקבע מה דחוף יותר לטיפול ויתחיל להניע את הגלגלים כדי להתיר את הסבך ולחלץ אתכם מכמה צרות שאפשר.
 • כל עבירת תנועה נחשבת חמורה גם אם בעיניכם זה כמעט לא משמעותי. כל עבירה כזאת גוררת רישום משטרתי וכל הרשעה גוררת רישום פלילי שגם משליך על העתיד שלכם ועל האפשרות לקבל תעודת יושר.
 • כשתגיעו לחקירת משטרה וכשתראו את האפשרויות שהשוטר יכול לפעול לפיהן כמו פסילת רישיון מנהלתית במקום ולמשך 30 יום, בוודאי תרגישו אחרת ותבינו למה לא הייתם צריכים לענות מלכתחילה. זה קריטי לגמרי לפנות לייעוץ משפטי מיד בהתחלה ועוד לפני שאתם עונים ומסבכים את עצמכם במהלך שלא תכננתם. אתם צריכים לדעת שהאינטרס של המשטרה הוא לא לתת לכם להתחמק מענישה משום שמבחינתה הם תפסו עבריין ולכן טבעי שתנסו להיחלץ מכך.
 • אם אתם באמת חושבים שלא עשיתם שום דבר וזאת הייתה טעות רצוי מאוד להבהיר את זה כבר בהתחלה בעזרת עורך דין לתעבורה שייצג אתכם. עור הדין יכול לבדוק את הראיות נגדכם ולנסות לבטל אותן על פי דיני ראיות ואפילו את כתב האישום נגדכם אם יצליח להוכיח את חפותכם. זה משמעותי מאוד וכדאי לא לזלזל בזה משום שאתם באמת לא רוצים איזושהי בעיה בגלל רישום פלילי בגיליון שלכם.

 

עורך דין לענייני תעבורה בחיפה

בחירת עורך הדין שלכם תעבוד לטובתכם משום שמרגע זה אתם נמצאים בידיים טובות והוא יכול לדוג לכם, לביטול כתב אישום או להפחתת סעיפי האישום נגדכם. לכם זה כדאי משום שעבירות תנועה מצטברות נגדכם ואם לא תשימו לב תקבלו נקודות ותצטרכו לעבור קורס נהיגה מונעת כדי לקבל את הרישיון בחזרה. אנשים לא שמים לב לחשיבות של זה עד שהם מאבדים את זה ומבינים כמה זה חשוב וקריטי להיות עם יד על הדופק ולא להידרדר למצב כזה.

עורך דין לענייני תעבורה בחיפה

 

 

עו”ד תעבורה בצפון

זה יכול להפתיע אתכם בכל שעה ובכל מקום כשתצטרכו עו”ד תעבורה בצפון שיעזור לכם להתמודד עם בעיית משטרה או בית משפט שלא צפיתם. אתם יכולים להיעזר בשירותיו על מנת לדעת מהן זכויותיכם ולקבל ממנו ייעוץ מקצועי. במקרים היותר רצויים עדיף להיעזר בשירותיו על מנת לקבל ייצוג משפטי ממש הן מול המשטרה והן בבית המשפט. בשני המקרים אין ספק שהתוצאה תהיה הרבה יותר טובה מאשר אם תצטרכו לעבור את כל זה לבד ותייצגו את עצמכם בהליכים.

למה עו”ד תעבורה בצפון חייב לייצג אתכם בכל מקום?

 • הרגע הראשון שבו אתם מקבלים דוח או נעצרים במקום על מנת לעבור בדיקת ינשוף או כל בדיקה אחרת, הוא הרגע שקובע אי המשטרה תתייחס אליכם ותנהל את ההליכים נגדכם. אם תגידו משהו לא נכון זה ישמש נגדכם מאוחר יותר וחבל מאוד.
 • אם נמצאתם נוהגים בהשפעת חומרים אסורים או שביצעתם עבירה ממש לעיני שוטרים אתם עלולים להיות מעוכבים ולאבד את הרישיון שלכם מיד בפסילה מנהלית. במקרים כאלה רצוי שרק עו”ד יקבל גישה לתיק שלכם ולבדוק את הראיות נגדכם. אתם עשויים לגלות שאפשר לפסול את התיק נגדכם משום שהן התקבלו בצורה לא קבילה ולא במכשירי מדידה תקינים או מכוילים. זה נכון גם כאשר הגרסה שלכם שונה מגרסת השוטרים ואתם יכולים להוכיח זאת.
 • כל כתב אישום נתון לדיו ולמשא ומתן אבל חובה לעשות את זה רק על ידי עורך דין מנוסה ומוכר בתחום זה. אתם תוכלו אז לקבל את ההקלה בכתב אישום שלא יוגש נגדכם או שיהיה על סעיף פחות. אם יוגש נגדכם כתב אישום עוד אפשר לקבל שימוע ואפשר לדון בו ולנסות להפחית את הסעיפים כדי לסגור אולי הסדר טיעון אם אין ברירה. אבל את המגעים האלה יכול לנהל למענכם רק עו”ד.
 • אם יוגש נגדכם כתב אישום ותצטרכו לעמוד לדין עדיף לא לייצג את עצמכם גם אם נדמה לכם שאתם מכירים את התיק ושבית המשפט ישתכנע מהגרסה שלכם רק משום שאתם מי שאתם. זה לא עובד ככה בעולם האמיתי וחובה לנהל את המשפט בצורה מקצועית כדי לבדוק סעיפים ודקויות של החוק כדי שיוכל להקל במקרה שלכם ואפילו לנסות לקבל הסדר יותר קל במקרה של הרשעה.

 

איך לבחור עו”ד תעבורה בצפון

את העו”ד שייצג אתכם רצוי לבחור לפי המלצות שאתם מקבלים ואתם יכולים לבדוק ממש בשטח. יש עורכי דין שההמלצות שלהם מעולות ואתם יכולים  להיות בעלי כימיה ותקשורת פחות טובה משציפיתם ולכן עו”ד טוב בתחום התעבורה שיתאים לכם צריך גם לראות אתכם עין בעין. אם אתם מרגישים שיש לכם עם מי לדבר ומי שמקשיב לכם, מצאתם את עורך הדין שלכם שיכול לייצג אתכם בהצלחה זכרו שאתם יכולים לתת בו אמון מלא ולהתקדם אתו.

עוד תעבורה בצפון

משרד עו”ד דיני תעבורה

דיני תעבורה הינו תחום הנופל במסגרת המשפט הפלילי. משכך יש לנתח כל מצב במסגרת המשפט הפליל , כך שבמסגרת בדיקת היסוד העובדתי יש לנסות ולמצוא האם קיים ספק בעניין העובדתי כפי שתואר על ידי משטרת התנועה ו/או עד מסוים ו/או כפי המתואר בכתב האישום.

כך למשל במקרה  בו אדם נתפס על שכרות , שתיית אלכוהול מעבר למותר בחוק, יש לבדוק את היסוד העובדתי ולבדוק האם המכשור בו נבדק עניין זה היה במסגרת דרישות החוק . בנוסף יש לבדוק התנהלות המשטרה ולוח הזמנים מאז שאדם נתפס ועד שבוצעה הבדיקה . כך למשל אם אדם נבדק כעבור מספר רב של עיכובו על ידי המשטרה לכך יש השלכות בעניין אותה עבירה מיוחסת לו במידה ומדובר בעבירת שכרות .

עוד דוגמה הינה בעניין תפיסה על מהירות דהיינו במקרה ואדם נתפס על מהירות יש לבדוק האם עניין התפיסה בוצע במסגרת דרישת החוק . מהירות רכב נמדדת באמצעות מכשור בין אם מדובר במצלמת מהירות ובין אם מדובר במכשירים שונים הנמצאים בידי משטרת התנועה לצורך זיהוי רכבים הנוסעים מעבר למהירות המותרת . גם כאן יש לבדוק אותו מכשור בו זוהתה מהירות מעבר לדרישת החוק .

המכשור חייב להיות מוכן , מכויל בהתאם למעבדה של חברת הייצור של המכשיר . באם המכשיר לא עבר כיול כנדרש אין לסמוך על תוצאותיו ומשכך ניתן לבדוק אפשרות לטעון כנגד האמור בדו”ח העבירה .

גם בעניין עבירה על תמרור כלשהו , עניין היסוד העובדתי חשוב ביותר כי  חלה על המשטרה חובה להוכיחו מעבר לכל ספק סביר  ומרכיב היסוד העובדתי בעבירה הינו חשוב היותר בשל כמה סיבות . אחת מהן היא על מי חלה האשמה בעבירה ולכך יש השלכות בעניין חברות הביטוח  וההשתתפות העצמית.  אך ישנה גם חשיבות בעניין העבירה עצמה כך שיש לבדוק את מרכיבי העובדות בהתוות התאונה .

דוגמה לכך הינה תאונה אשר אירעה בשל כניסה לצומת בתמרור אדום . כאן ברור כי תחול אשמה על עובר העבירה אשר נכנס לצומת בתמרור אדום . כאן זהו המקום לבדוק מה באמת קרה … במקרים מסוימים נטען על ידי הנהג כי נכנס לצומת בתמרור ירוק אך נטען על ידי המשטרה כי הוא עבר תמרור אדום . במקרים כמו אלו רוב הסיכויים כי בית המשפט יאמין לגרסת המשטרה . מצד שני אין לפסול את גרסת הנהג כי קיימת סבירות כי אפשר להוכיח את גרסת הנהג .

מקרה לדוגמה הינו אדם אשר נטען כי נכנס לצומת בתמרור אדום ופגע ברכב בצומת אשר על פי הנהג שם כי הוא עבר בתמרור ירוק .

באותה צומת אותו לקוח המואשם כי עבר בתמרור אדום טען כי הוא עבר בירוק . המשטרה אימצה דווקא את גרסת הנהג השני אשר טען כי הוא עבר בירוק ואשר חיזקה זאת על ידי עד עובר אורח אשר העיד בעד הנהג השני. במהלך הדיון דאגנו לחקור את אותו עד אשר התבררה כלא אמינה ממש ובנוסף בחקירת נציג המשטרה ביקשנו לבדוק את דו”ח מערכת הבקרה על התמרורים ומשם לא היה ניתן לפסול אפשרות שהייתה תקלה ברמזורים.

עולה מהאמור ובשילוב שני הדברים גם שגרסת העד לא הייתה נכונה במאה אחוז וגם בשל חוסר הוודאות בעניין תקינות  התמרורים נקבע כי אין קביעה עובדתית לגבי כך שהלקוח שלנו עבר באדום ומשכך סעיף העבירה שונה לכניסה לצומת בחוסר זהירות וממדי הענישה היה אחר לגמרי .

תמיד ההתייחסות  לתחום התעבורה  הינה התייחסות אל תחום המשתייך בצורה בלתי נפרדת מתחום המשפט הפלילי. כאשר הראיות אינן ברורות אין להחילן לחובתו של הנהג אלא נהפוך הוא הדבר כל ספק ישחק לטובתו.

שתפו עם חברים
לייעוץ ומידע | מלאו פרטים וחזור אליכם
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.