עבריתרוסיתאנגלית
שרותים רשלנות רפואית
רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

משרדנו ייצג וממשיך לייצג הרבה לקוחות אשר נפלו קורבנות לרשלנות רפואית .

למרבה הצער בתי החולים ו/או הרופאים המטפלים נוטים לרוב לטשטש את התמונה ולהסביר למטופלים  הנפגעים כי לא מדובר ברשלנות אלא שהפגיעה ו/או הפגם תוצאה של הרבה דברים כדוגמת גנטיקה ו/או רגישות ו/או במצב שיכל לקרות עם כל אדם – תוך כדי טשטוש העובדה שמדובר ברשלנות רפואית .

אחד המקרים הקשים אשר טופלו במשרדנו היה מקרה של אשה אחת אשר הגיעה לחדר לידה . הצוות הרפואי חיבר אותה למוניטור ולמרבה הצער העובר נכנס למצוקה עוברית כתוצאה מכך שחבל הטבור היה כרוך מסביב לצווארו והעובר נחנק ... הצוות הרפואי במקום לבצע טיפול מיידי להצלת העובר והאמא בחר לשלוח את האישה לחדר המתנה ... בזמן זה העובר מת ואז האישה הועברה לחדר הלידה ובעזרת ניתוח הוצא העובר המת ... הצוות הרפואי ביצע החייאה לתינוק ולמרבה המזל התינוק חזר לחיים אך למרבה הצער עם שיתוק מוחין בשל העובדה שאיבד הרבה חמצן ותאי המח נפגעו ... במהלך מייגע מול בית החולים וחברת הביטוח הצליח משרדנו להוכיח כי אכן מדובר ברשלנות רפואית ... והפיצוי היה כ- 6 מיליון ₪ אשר התקבל הן מחברת הביטוח וכן מהמוסד לביטוח לאומי .

כולי תקווה כי רשלנות רפואית לא תקרה אך אם נפלתם קורבן ונפגעתם מטיפול לקוי ורשלנות רפואית – אתם מוזמנים לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ חינם והכוון לזכויות שלכם/ן .