עבריתרוסיתאנגלית
שרותים
עובדים זרים

עובדים זרים

עובד זר בישראל הינו עובד בעל זכויות לכל עניין .

מדינת ישראל חוקקה חוקים ונהלים אשר אמורים לטפל בעניינם של העובדים הזרים בישראל .

מגיעים לישראל עובדים זרים  ממדינות רבות לעבודה בתחום  החקלאות , הסיעוד , הבניין , המסעדנות ואחרים ...

חלק מהזכויות / הבעיות של העובדים הזרים הוא תקופת שהייתם בישראל. נושא חשוב ביותר, אשר רבים מהעובדים הזרים סובלים מחוסר יישום נכון לנהלים על ידי רשויות האכיפה ו/או בשל חוסר טיפול נכון בעניין ... לרוב הטיפול בעניין נעשה דרך עתירה מנהלית ו/או ערעור מנהלי בהתאם לצורך

נוסף על האמור לעובדים הזרים קיימות זכויות כמו כל עובד במדינת ישראל וכל נגיסה בזכות כלשהי מטעם המעסיק תוכל להיפתר ע"י פנייה למערכות המשפטיות .


 
מעמד בישראל – משרד הפנים

 מעמד בישראל – משרד הפנים

קבלת מעמד בישראל הינו מסלול אשר יש בו הרבה קשיים כאשר יש כמה סוגים של אשרות המאפשרות שהייתו בישראל של אדם כלשהו ... לציין כי הגף הממונה על מתן אשרות הינו משרד הפנים ....

קבלת מעמד לבן/ת זוג ישראל/ית :

משרדנו כבר הצליח בהרבה מקרים אשר בהם קיבל אדם זר אשרה בישראל וכן תעודת זהות ישראלית .

קיימים נהלים אשר ניתנו על ידי משרד הפנים ואשר מי שילך במסלולם יהיה זכאי לקבלת מעמד בישראל ...

לכל אזרח בישראל מותר לחיות עם האדם אשר ליבו בחר בו ... גם אם בחיר/ת לבו אינו ישראלי/ת

על כן קיימת פרוצדורה בה האדם שאינו ישראלי יכול לקבל מעמד בישראל בשל היותו/ה בן/ת זוג של הגבר/האשה הישראלי/ת .

הרבה ברכות קיבלנו מבני זוג אשר היו לסיפור הצלחה   בן/בת זוגם יקבלו מעמד בישראל ויש כאלה שהם משפחות לכל דבר עם ילדים , חברים , חיים חברתיים ו....


 
גירושין

גירושין

מרוב התיקים שטופלו במשרדנו תמיד קיימת השאלה ... איך הגיעו הצדדים למצב כה קשה ביניהם והאם עדיין יש סיכוי להצלת הקשר ... אם לא ... ולצערנו זה המצב ברוב המקרים ... נכנסים לטיפול בתיק המלא באימוציות ומתחים בין בני הזוג ובמיוחד כשיש ילדים קטינים ... אופס טעות בהרבה מקרים התברר כי גם כשמדובר בילדים בגירים המצב לא פחות קשה ...

על כן משרדנו מטפל בעניין במקצועיות וברגישות .

עניין הגירושין מלווה בהרבה עניינים כדוגמת מזונות , אלימות במשפחה , משמורת ילדים , פירוק שיתוף וכו' .

כל נושא מטופל במשרדנו במקצועיות ובקפדנות .

משרדנו מטפל בגירושין המתנהלים בין בני זוג : יהודים , מוסלמים , נוצרים , מעורבים .

וכמו כן מתמחה משרדנו בטיפול בגירושין /התרת נישואין בין בני זוג אשר התחתנו בנישואין אזרחיים ....

נוסף על כל האמור קיימים הרבה עניינים מתחת למטרייה של דיני משפחה כדוגמת עריכת הסכמי גירושין , הסכמי ממון , הסכמי חיים משותפים , בדיקת אבהות ואחרים ...

 


 
רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

משרדנו ייצג וממשיך לייצג הרבה לקוחות אשר נפלו קורבנות לרשלנות רפואית .

למרבה הצער בתי החולים ו/או הרופאים המטפלים נוטים לרוב לטשטש את התמונה ולהסביר למטופלים  הנפגעים כי לא מדובר ברשלנות אלא שהפגיעה ו/או הפגם תוצאה של הרבה דברים כדוגמת גנטיקה ו/או רגישות ו/או במצב שיכל לקרות עם כל אדם – תוך כדי טשטוש העובדה שמדובר ברשלנות רפואית .

אחד המקרים הקשים אשר טופלו במשרדנו היה מקרה של אשה אחת אשר הגיעה לחדר לידה . הצוות הרפואי חיבר אותה למוניטור ולמרבה הצער העובר נכנס למצוקה עוברית כתוצאה מכך שחבל הטבור היה כרוך מסביב לצווארו והעובר נחנק ... הצוות הרפואי במקום לבצע טיפול מיידי להצלת העובר והאמא בחר לשלוח את האישה לחדר המתנה ... בזמן זה העובר מת ואז האישה הועברה לחדר הלידה ובעזרת ניתוח הוצא העובר המת ... הצוות הרפואי ביצע החייאה לתינוק ולמרבה המזל התינוק חזר לחיים אך למרבה הצער עם שיתוק מוחין בשל העובדה שאיבד הרבה חמצן ותאי המח נפגעו ... במהלך מייגע מול בית החולים וחברת הביטוח הצליח משרדנו להוכיח כי אכן מדובר ברשלנות רפואית ... והפיצוי היה כ- 6 מיליון ₪ אשר התקבל הן מחברת הביטוח וכן מהמוסד לביטוח לאומי .

כולי תקווה כי רשלנות רפואית לא תקרה אך אם נפלתם קורבן ונפגעתם מטיפול לקוי ורשלנות רפואית – אתם מוזמנים לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ חינם והכוון לזכויות שלכם/ן .


 
פלילי

פלילי

אתה זכאי עד שיוכח אחרת .  

בהרבה מקרים כתבי אישום מתבטלים והנאשם יוצא זכאי .

ההליך המשפטי מגן עליך ושומר על זכויותיך . כתב האישום הוא רק תחילת הדרך ואם אתה מאמין בחפותך אל תוותר ותילחם להשגת זכאותך .

 הוכחת אשמתו של אדם אינה דבר המובן מאליו . תזכור את זה ואל תרגיש כקורבן אשר חייב להסכים לכל דבר . יש לך עדיין זכויות מכל נקודה בה את/ה נמצא . פשוט אל תוותר .

 כתב אישום של רצח , הריגה , שוד , סחר בסמים הם כותרות גדולות אשר הוכחתן אינה דבר מובן מאליו ואתה זכאי עד שיוכח אחרת . בית המשפט אינו נגדך אלא חלק מתפקידו זה לשמור על התקיימותה של הפרוצדורה המשפטית אשר מבטיחה השגת זכאות במקרה ולא תצליח התובעת /המדינה להוכיח כי אתה אשם .

 פשוט תאמין בעצמך ותאמין בפרוצדורה המשפטית והמערכת המשפטית


 
תעבורה

תעבורה

 

אתה זכאי עד שיוכח אחרת .

לא בכל פעם ששוטר תנועה עוצר אותנו ורושם דו"ח משמעות הדבר כי את/ה אכן ביצעת עבירה .

גם שוטרים יכולים לטעות ובהרבה מקרים העבירה אשר דווחה על ידי השוטר מבוטלת .

גם כשיש כתב אישום אין הדבר אומר בוודאות כי אתה אשם – בהרבה מקרים מתברר כי המשטרה טעתה וכתב האישום מבוטל .

אם נתפסת על מהירות עדיין קיימת אפשרות להליך משפטי בו קיים סיכוי כי כתב האישום /דו"ח העבירה יתבטל .

אם נטען נגדך כי עברת בתמרור אדום עדיין קיימת אפשרות להליך משפטי בו קיים סיכוי לביטול סעיפי אישום .

אתה זכאי עד שיוכח אחרת .


 
תאונות דרכים

תאונות דרכים

תאונות הדרכים הינן סיבה להרבה צער בחברתנו ... אך באם קרתה התאונה מן הראוי כי יתקבל פיצוי הולם עבור היותך מעורב/ת בתאונה .

חברות הביטוח ובשל סיבות מובנות מנסות למזער את הפיצוי ככל האפשר עד כדי אי הכרה בנזק במקרים מסוימים ... אך טיפול על ידי צוות עורכי דין מיומן בתחום מבטיח להביא את הפיצוי ההולם בהתאם למקרה .

נציין כי במקרים מסוימים יש לדאוג גם לעניין הזכויות המגיעות מהמוסד לביטוח לאומי ובמיוחד כשמדובר בתאונת עבודה דבר שגם הוא אמור להיות מטופל במסגרת הטיפול הכללי בתיק .